- UniMachines
- ›
- Nůžky tabulové
- ›
- Hydraulické tabulové nůžky
- ›
- Hydraulické tabulové nůžky PROMECAM
- ›
- Hydraulické tabulové nůžky PROMECAM GH 1040 Z
Hydraulické tabulové nůžky PROMECAM GH 1040 Z
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Baden-Württemberg |
| Rok výroby | 1993 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka řezu | 4310 mm |
| Maximální tloušťka řezání plechu | 10 mm |
| Vyložení | 60 mm |
| Hmotnost stroje | 13 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |










































