- UniMachines
- ›
- Vysekávací lisy
- ›
- Vysekávací lisy
- ›
- Vysekávací lisy BOSCHERT
- ›
- Vysekávací lisy BOSCHERT COMPACT 1000 ROTA
Vysekávací lis BOSCHERT COMPACT 1000 ROTA
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Baden-Württemberg |
| Rok výroby | 2006 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 28.6 t |
| Maximální tloušťka plechu | 12.7 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 200 kg |
| Maximální rychlost děrování (počet dopadů za minutu) | 800 1/min |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 60 m/min |
| Maximální posuv v ose Y | 30 m/min |
| Maximální posuv při současném provozu osy pohonů X a Y | 67 m/min |
| Celkový příkon | 25 kW |
| Objem olejové nádrže | 160 l |
| Výška stroje | 2110 mm |
| Délka stroje | 4050 mm |
| Šířka stroje | 4500 mm |
| Hmotnost stroje | 9.2 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |









































