Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Baden-Württemberg |
| Rok výroby | 1985 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální průměr hřídele (snížit na 90 stupňů) | 160 mm |
| Maximální průměr okružní pila | 450 mm |
| Maximální průměr okružní pila | 1080 mm/min |
| Celkový příkon | 7 kW |
| Hmotnost stroje | 2 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |












































