Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Baden-Württemberg |
| Rok výroby | 1996 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka pojezd Y-osy | 150 mm |
| Maximální délka pojezd Z-osy | 350 mm |
| Výška stroje | 1730 mm |
| Délka stroje | 1760 mm |
| Šířka stroje | 815 mm |
| Hmotnost stroje | 0.55 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Ovládání počítače | |










































