Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Hessen |
| Rok výroby | 1974 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 250 mm |
| Šířka pracovního stolu | 400 mm |
| Výška stroje | 1600 mm |
| Délka stroje | 1150 mm |
| Šířka stroje | 800 mm |
| Hmotnost stroje | 0.8 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Naklápěcí magnetické sklíčidlo | |










































