Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Hessen |
| Rok výroby | 1973 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Jmenovitý výkon | 70 kVA |
| Zkratový výkon | 21.4 kVA |
| Připojení k síti | 77 kVA |
| Výška stroje | 2000 mm |
| Délka stroje | 1400 mm |
| Šířka stroje | 900 mm |
| Hmotnost stroje | 1.4 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |











































