Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Hessen |
| Rok výroby | 1980 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální zkratový proud | 0.25 kA |
| Výška stroje | 800 mm |
| Délka stroje | 1000 mm |
| Šířka stroje | 480 mm |
| Hmotnost stroje | 0.3 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Hessen |
| Rok výroby | 1980 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální zkratový proud | 0.25 kA |
| Výška stroje | 800 mm |
| Délka stroje | 1000 mm |
| Šířka stroje | 480 mm |
| Hmotnost stroje | 0.3 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |