- UniMachines
- ›
- Nůžky tabulové
- ›
- NC hydraulické tabulové nůžky
- ›
- NC hydraulické tabulové nůžky GASPARINI
- ›
- NC hydraulické tabulové nůžky GASPARINI CO 3004
NC hydraulické tabulové nůžky GASPARINI CO 3004
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Bayern |
| Rok výroby | 1998 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka řezu | 3050 mm |
| Maximální tloušťka řezání plechu | 6 mm |
| Maximální úhel řezu | 2.5 st |
| Objem olejové nádrže | 13 l |
| Celkový příkon | 7.5 kW |
| Hmotnost stroje | 6.2 t |
Zařízení | |
|---|---|
| DELEM DAC 350 | |
| NC řízení | |
| Nožní ovládání | |














































