Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Noord-Brabant |
| Rok výroby | 1986 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | A1914457 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální průměr hřídele (snížit na 90 stupňů) | 500 mm |
| Minimální rychlost pilového pásu | 25 m/min |
| Maximální rychlost pilového pásu | 120 m/min |
| Celkový příkon | 6.6 kW |
| Výška stroje | 2650 mm |
| Šířka stroje | 1820 mm |
| Délka stroje | 4100 mm |
| Hmotnost stroje | 4.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| CNC řízení | |














































