- UniMachines
- ›
- Vstřikovací stroje
- ›
- Plasty vstřikovací stroje
- ›
- Plasty vstřikovací stroje DESCO
- ›
- Plasty vstřikovací stroje DESCO FSP 1000 K
Plasty vstřikovací stroj DESCO FSP 1000 K
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 2002 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka stroje | 2000 mm |
| Šířka stroje | 1700 mm |
| Výška stroje | 2400 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| Technická dokumentace | |















































