- UniMachines
- ›
- Frézky
- ›
- Univerzální frézky
- ›
- Univerzální frézky KOPING SMT
- ›
- Univerzální frézky KOPING SMT F21 SMT KOPING
Univerzální frézka KOPING SMT F21 SMT KOPING
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 1985 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1200 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 350 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 450 mm |
| Celkový příkon | 5 kW |
| Hmotnost stroje | 4.7 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Centrální mazání | |
| Osvětlení | |
| Technická dokumentace | |














































