- UniMachines
- ›
- Vstřikovací stroje
- ›
- Plasty vstřikovací stroje
- ›
- Plasty vstřikovací stroje ENGEL
- ›
- Plasty vstřikovací stroje ENGEL ES 7000/900
Plasty vstřikovací stroj ENGEL ES 7000/900
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Nordrhein-Westfalen |
| Rok výroby | 1988 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Upínací síla | 900 t |
| Vstřikovací kapacita | 5429 cm3 |
| Vstřikovací hmotnost | 4886 g |
| Minimální vzdálenost mezi deskami pro upevnění formy | 400 mm |
| Maximální vzdálenost mezi deskami pro upevnění formy | 1000 mm |
| Výška desky pro montáž na formu | 1500 mm |
| Šířka desky pro montáž na formu | 1500 mm |
| Průměr šroubu | 120 mm |
| Maximální vstřikovací tlak | 132 MPa |
| Délka stroje | 13200 mm |
| Šířka stroje | 2700 mm |
| Výška stroje | 2900 mm |
| Hmotnost vstřikovacího stroje | 47 t |
Zařízení | |
|---|---|
| ENGEL CC 90 | |
| CNC řízení | |











































