- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Portálové frézky CNC
- ›
- Portálové frézky CNC UNISIGN
- ›
- Portálové frézky CNC UNISIGN UNIPORT 5
Portálová frézka CNC UNISIGN UNIPORT 5
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Ukrajina |
| kraj | Київська область |
| Rok výroby | 1997 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Minimální rychlost otáčení svislého vřetena | 10 1/min |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 3000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 2400 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 1800 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 600 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 250 mm/s |
| Maximální posuv v ose Y | 250 mm/s |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 250 mm/s |
| Výška stroje | 3960 mm |
| Délka stroje | 4700 mm |
| Šířka stroje | 3950 mm |
| Hmotnost stroje | 8 t |
Zařízení | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK | |











































