- UniMachines
- ›
- Vrtačky
- ›
- Sloupové vrtačky
- ›
- Sloupové vrtačky WMW HECKERT
- ›
- Sloupové vrtačky WMW HECKERT SABO STANDARD BS 63
Sloupová vrtačka WMW HECKERT SABO STANDARD BS 63
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 1980 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální průměr vrtání do oceli | 63 mm |
| Maximální průměr vrtání do lehkých kovů | 80 mm |
| Maximální vzdálenost od vřetena ke stolu | 710 mm |
| Délka pracovního stolu | 630 mm |
| Šířka pracovního stolu | 500 mm |
| Celkový příkon | 7.5 kW |
| Výška stroje | 3150 mm |
| Délka stroje | 1200 mm |
| Šířka stroje | 770 mm |
| Hmotnost stroje | 1.7 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Technická dokumentace | |























































