- UniMachines
- ›
- Soustruhy
- ›
- Svislé soustruhy
- ›
- Svislé soustruhy SCHIESS
- ›
- Svislé soustruhy SCHIESS 3 DKE 280
Svislý soustruh SCHIESS 3 DKE 280
| Čistá cena | Zeptat se› |
| Název firmy |
Fermat CZ
Barbora Teplárková |
| Adresa | Tuřanka 104 |
| Město | Brno |
| Směrovací číslo | 62700 |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Země | Česká Republika |
| Telefon | +420 778547838 |
| Kategorie | Soustruhy SCHIESS › |
| Výrobce | SCHIESS › |
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Rok výroby | 2008 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 221210 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Průměr stolu | 2800 mm |
| Maximální průměr soustružení | 3000 mm |
| Maximální výška obrobku | 1800 mm |
| Maximální zatížení stolu | 18 t |
| Rychlost otáčení Minimální stůl | 1 1/min |
| Maximální rychlost otáčení stolu | 100 1/min |
| Hmotnost soustruhu | 40 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |


















































