- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC DMG
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC DMG DMU 60 MONOBLOCK
Vertikální obráběcí centrum CNC DMG DMU 60 monoBlock
| Čistá cena | Zeptat se› |
| Název firmy |
Fermat CZ
Barbora Teplárková |
| Adresa | Tuřanka 104 |
| Město | Brno |
| Směrovací číslo | 62700 |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Země | Česká Republika |
| Telefon | +420 778547838 |
| Kategorie | CNC frézky a obráběcí centra DMG › |
| Výrobce | DMG › |
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Rok výroby | 2005 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 241768 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 600 mm |
| Šířka pracovního stolu | 1000 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 500 kg |
| Výkon pohonu vřetena | 15 kW |
| Počet CNC řízených náprav | 5 ks |
| Počet nástrojů v zásobníku | 24 ks |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 12000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 630 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 560 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 560 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| Heidenhain TNC 530 | |


















































