Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Nordrhein-Westfalen |
| Rok výroby | 1975 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 700 mm |
| Šířka pracovního stolu | 240 mm |
| Počet rotačních rychlostech svislou osou vřetena | 12 ks |
| Minimální rychlost otáčení svislého vřetena | 40 1/min |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 2000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 400 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 200 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 400 mm |
| Výška stroje | 1550 mm |
| Délka stroje | 1600 mm |
| Šířka stroje | 1350 mm |
| Hmotnost stroje | 1.4 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |











































