- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC CHIRON
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC CHIRON WZ 12W High-Speed
Vertikální obráběcí centrum CNC CHIRON WZ 12W High-Speed
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Nordrhein-Westfalen |
| Rok výroby | 1994 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
Technické parametry | |
|---|---|
| Minimální rychlost otáčení svislého vřetena | 20 1/min |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 10500 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 550 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 300 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 425 mm |
| Hmotnost stroje | 4000 t |
Zařízení | |
|---|---|
| FANUC 0-M | |














































