Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Illinois |
| Rok výroby | 1985 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1524 mm |
| Šířka pracovního stolu | 315 mm |
| Minimální rychlost otáčení svislého vřetena | 21 1/min |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 1500 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1149.9 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 349.8 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 457.2 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| Univerzální otočná hlava (horizontální, vertikální) | |











































