Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Noord-Brabant |
| Rok výroby | 1987 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | A1730954 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1800 mm |
| Šířka pracovního stolu | 630 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 15 kW |
| Minimální rychlost otáčení svislého vřetena | 45 1/min |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 1800 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1400 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 630 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 500 mm |
| Výška stroje | 2330 mm |
| Délka stroje | 3200 mm |
| Šířka stroje | 3475 mm |
| Hmotnost stroje | 6.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |









































