- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky CC BRUGEOISE
- ›
- Univerzální hrotové brusky CC BRUGEOISE BPR 5271/5027 NX 2000
Univerzální hrotová bruska CC BRUGEOISE BPR 5271/5027 NX 2000
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Noord-Brabant |
| Rok výroby | 1985 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | A1479834 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka broušení (hřídele) | 2000 mm |
| Maximální průměr brousicího (hřídele) | 450 mm |
| Průměr nového brusného kotouče | 508 mm |
| Hmotnost stroje | 6 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |









































