- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky CINCINNATI
- ›
- Univerzální hrotové brusky CINCINNATI 1P 4D5 PN-5
Univerzální hrotová bruska CINCINNATI 1P 4D5 PN-5
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Nordrhein-Westfalen |
| Rok výroby | 1980 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka broušení (hřídele) | 1000 mm |
| Maximální průměr brousicího (hřídele) | 380 mm |
| Výška hrotu | 190 mm |
| Maximální hmotnost hřídele mezi centry | 350 kg |
| Výkon brusného kotouče pohon vřetena | 5.5 kW |
| Výška stroje | 1700 mm |
| Délka stroje | 3600 mm |
| Šířka stroje | 2200 mm |
| Hmotnost stroje | 5.9 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |














































