- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky DANOBAT
- ›
- Univerzální hrotové brusky DANOBAT RU 4000
Univerzální hrotová bruska DANOBAT RU 4000
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Itálie |
| kraj | Bolzano |
| Rok výroby | 1987 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka broušení (hřídele) | 4000 mm |
| Maximální průměr brousicího (hřídele) | 650 mm |
| Výška hrotu | 325 mm |
| Průměr nového brusného kotouče | 760 mm |
| Celkový příkon | 40 kW |
| Hmotnost stroje | 16.8 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Digitální indikace polohy | |
| Chlazený kapalinou | |














































