- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky ZIERSCH BALTRUSCH
- ›
- Univerzální hrotové brusky ZIERSCH BALTRUSCH URS 750
Univerzální hrotová bruska ZIERSCH BALTRUSCH URS 750
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Itálie |
| kraj | Brescia |
| Rok výroby | 1980 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka broušení (hřídele) | 750 mm |
| Maximální průměr brousicího (hřídele) | 250 mm |
| Výška hrotu | 125 mm |
| Průměr nového brusného kotouče | 350 mm |
| Celkový příkon | 6 kW |
| Hmotnost stroje | 2.3 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |









































