- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky FORTUNA
- ›
- Univerzální hrotové brusky FORTUNA F 13 H 1500
Univerzální hrotová bruska FORTUNA F 13 H 1500
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Itálie |
| kraj | Brescia |
| Rok výroby | 1981 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka broušení (hřídele) | 1500 mm |
| Maximální průměr brousicího (hřídele) | 350 mm |
| Výška hrotu | 175 mm |
| Průměr nového brusného kotouče | 500 mm |
| Hmotnost stroje | 5.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Hydraulicky ovládaný koník | |










































