- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky
- ›
- Univerzální hrotové brusky TSCHUDIN
- ›
- Univerzální hrotové brusky TSCHUDIN HTG 430
Univerzální hrotová bruska TSCHUDIN HTG 430
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Itálie |
| kraj | Brescia |
| Rok výroby | 1976 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka broušení (hřídele) | 400 mm |
| Maximální průměr brousicího (hřídele) | 200 mm |
| Výška hrotu | 100 mm |
| Průměr nového brusného kotouče | 500 mm |
| Celkový příkon | 7.5 kW |
| Hmotnost stroje | 2.6 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |









































