- UniMachines
- ›
- Soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy
- ›
- Univerzální soustruhy WARNER SWASEY
- ›
- Univerzální soustruhy WARNER SWASEY M 3470
Univerzální soustruh WARNER SWASEY M 3470
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Illinois |
| Rok výroby | 1969 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 533.4 mm |
| Vrtání vřetena | 95.3 mm |
| Výkon vřetena | 14.9 kW |
| Minimální rychlost otáčení vřetena | 16 1/min |
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 1117 1/min |
Zařízení | |
|---|---|
| 4-way nástroj příspěvek | |













































