- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC AXA
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC AXA VSC 1M
Vertikální obráběcí centrum CNC AXA VSC 1M
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Itálie |
| kraj | Brescia |
| Rok výroby | 2003 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 2380 mm |
| Šířka pracovního stolu | 500 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 30 kW |
| Počet CNC řízených náprav | 4 ks |
| Počet nástrojů v zásobníku | 36 ks |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 12000 1/min |
| Maximální vzdálenost vřetena od stolu | 780 mm |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 2240 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 500 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 600 mm |
| Celkový příkon | 55 kW |
| Hmotnost stroje | 8500 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Heidenhain iTNC 530 CNC | |
| CNC Indexer (4. osa) | |
| Centrální mazání | |
| Chlazený kapalinou | |
| Technická dokumentace | |
| CE prohlášení | |














































