- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC CHIRON GERMANY
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC CHIRON GERMANY FZ15KS Highspeed 4 AXIS
Vertikální obráběcí centrum CNC CHIRON GERMANY FZ15KS Highspeed 4 AXIS
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Itálie |
| kraj | Brescia |
| Rok výroby | 2003 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Počet CNC řízených náprav | 3 ks |
| Počet nástrojů v zásobníku | 48 ks |
| Minimální rychlost otáčení svislého vřetena | 12000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 550 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 400 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 425 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 60000 mm/s |
| Maximální posuv v ose Y | 60000 mm/s |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 60000 mm/s |
Zařízení | |
|---|---|
| SIEMENS 840D | |
| Otočný stůl CNC - synchronní osa | |
| Technická dokumentace | |










































