- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC HARTFORD
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC HARTFORD VMC 1300 S
Vertikální obráběcí centrum CNC HARTFORD VMC 1300 S
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 2000 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1370 mm |
| Šířka pracovního stolu | 600 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 900 kg |
| Počet synchronních náprav | 3 ks |
| Minimální rychlost otáčení svislého vřetena | 40 1/min |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 8000 1/min |
| Celkový příkon | 11 kW |
Zařízení | |
|---|---|
| Heidenhain TNC 426 | |
| Technická dokumentace | |










































