- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC MAHO
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC MAHO DMU 50 V EVO
Vertikální obráběcí centrum CNC MAHO DMU 50 V EVO
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Rheinland-Pfalz |
| Rok výroby | 2000 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Počet nástrojů v zásobníku | 60 ks |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 30000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 500 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 350 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 350 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| HEIDENHAIN Mill Plus | |
| Otočný pracovní stůl | |











































