- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC MAZAK
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC MAZAK V550
Vertikální obráběcí centrum CNC MAZAK V550
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Nordrhein-Westfalen |
| Rok výroby | 1991 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1740 mm |
| Šířka pracovního stolu | 550 mm |
| Počet nástrojů v zásobníku | 30 ks |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 3500 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1550 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 560 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 550 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 400 mm/s |
| Maximální posuv v ose Y | 24 mm/s |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 15 mm/s |
| Hmotnost stroje | 9 t |
Zařízení | |
|---|---|
| MAZATRON M 32 | |











































