- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Vnitřní brusky
- ›
- Vnitřní brusky WMW-GLAUCHAU
- ›
- Vnitřní brusky WMW-GLAUCHAU SIP 200 x 315/1
Vnitřní bruska WMW-GLAUCHAU SIP 200 x 315/1
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Sachsen |
| Rok výroby | 1972 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka otvoru broušené | 315 mm |
| Maximální průměr otvoru broušené | 315 mm |
| Maximální rychlost otáčení vřetena brusného kotouče | 360 1/min |
| Celkový příkon | 12 kW |
| Výška stroje | 2000 mm |
| Délka stroje | 3400 mm |
| Šířka stroje | 1750 mm |
| Hmotnost stroje | 5.9 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |














































