- UniMachines
- ›
- Vysekávací lisy
- ›
- Vysekávací lisy
- ›
- Vysekávací lisy FINN-POWER
- ›
- Vysekávací lisy FINN-POWER TP2525 F2/2VAM
Vysekávací lis FINN-POWER TP2525 F2/2VAM
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 1996 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 30 t |
| Délka stolu (X) | 2500 mm |
| Šířka stolu (Y) | 1250 mm |
| Počet nástrojů v zásobníku | 21 ks |
| Celkový příkon | 40 kW |
| Délka stroje | 5500 mm |
| Šířka stroje | 5000 mm |
| Hmotnost stroje | 11 t |
Zařízení | |
|---|---|
| SIEMENS Sinumerik 3N | |
| CNC řízení | |
| Centrální mazání | |
| Osvětlení | |
| Technická dokumentace | |














































