- UniMachines
- ›
- Plazmové a autogenní rezačky
- ›
- Autogenní řezačka
- ›
- Autogenní řezačka BACH
- ›
- Autogenní řezačka BACH ACW-D 3500
Autogenní řezačký BACH ACW-D 3500
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 2006 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 24000 mm |
| Šířka pracovního stolu | 3200 mm |
| Maximální tloušťka řezu plechu (Normální ocel) | 50 mm |
| Maximální tloušťka řezu plechu (nerez ocel) | 45 mm |
| Maximální tloušťka řezu plechu (hliník) | 40 mm |
| Výška stroje | 1100 mm |
| Šířka stroje | 4995 mm |
| Hmotnost stroje | 1.4 t |
Zařízení | |
|---|---|
| NBS 400 | |
| CNC řízení | |
| Technická dokumentace | |


























































