- UniMachines
- ›
- Vysekávací lisy
- ›
- Vysekávací lisy
- ›
- Vysekávací lisy TRUMPF
- ›
- Vysekávací lisy TRUMPF TRUMATIC 120 ROTATION
Vysekávací lis TRUMPF TRUMATIC 120 ROTATION
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 1991 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 15 t |
| Maximální tloušťka plechu | 4 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 64 kg |
| Maximální rychlost děrování (počet dopadů za minutu) | 320 1/min |
| Počet nástrojů v zásobníku | 9 ks |
| Maximální posuv při současném provozu osy pohonů X a Y | 56 m/min |
| Přesnost programování | 0.01 mm |
| Přesnost polohování | 0.03 mm |
| Stlačený vzduch | 0.6 MPa |
| Výška stroje | 1820 mm |
| Délka stroje | 3800 mm |
| Šířka stroje | 4600 mm |
| Hmotnost stroje | 4300 t |
Zařízení | |
|---|---|
| TRUMAGRAPH CC 200 | |
| CNC řízení | |
| Servo pohon na ose x | |
| Servo pohon na ose y | |
| Hydraulický posuvný pohon | |
| Víceúčelový | |
| Lineární zásobník nástrojů | |
| Centrální mazání | |
| Osvětlení | |
| Technická dokumentace | |













































