- UniMachines
- ›
- Vysekávací lisy
- ›
- Revolverové vysekávací lisy
- ›
- Revolverové vysekávací lisy AMADA
- ›
- Revolverové vysekávací lisy AMADA PEGA 344
Revolverový vysekávací lis AMADA PEGA 344
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | California |
| Rok výroby | 1981 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 29.9 t |
| Maximální tloušťka plechu | 6.4 mm |
| Maximální délka pojezd X-osy | 1016 mm |
| Maximální délka pojezd Y-osy | 2032 mm |
| Maximální rychlost děrování (počet dopadů za minutu) | 350 1/min |
| Počet nástrojů na hlavě soustruhu | 56 ks |
| Maximální rychlost otáčení věže | 30 1/min |
| Hmotnost stroje | 9.3 t |
Zařízení | |
|---|---|
| FANUC 6 M | |
| CNC řízení | |












































