- UniMachines
- ›
- Vysekávací lisy
- ›
- Revolverové vysekávací lisy
- ›
- Revolverové vysekávací lisy TRUMPF
- ›
- Revolverové vysekávací lisy TRUMPF TRUPUNCH 1000
Revolverový vysekávací lis TRUMPF TRUPUNCH 1000
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | California |
| Rok výroby | 2007 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 16.8 t |
| Maximální tloušťka plechu | 6.4 mm |
| Délka stolu (X) | 2500 mm |
| Šířka stolu (Y) | 1250 mm |
| Počet nástrojů na hlavě soustruhu | 18 ks |
| Čas výměny nástrojů ve věži | 2.2 s |
| Délka stroje | 6550 mm |
| Šířka stroje | 5837 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| CNC řízení | |









































