- UniMachines
- ›
- Vysekávací lisy
- ›
- Revolverové vysekávací lisy
- ›
- Revolverové vysekávací lisy NISSHINBO
- ›
- Revolverové vysekávací lisy NISSHINBO MAP-1000
Revolverový vysekávací lis NISSHINBO MAP-1000
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | California |
| Rok výroby | 1997 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 20 t |
| Maximální tloušťka plechu | 6.4 mm |
| Maximální délka plechu (X) | 1259.8 mm |
| Maximální šířka plechu (Y) | 1000 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 74.8 kg |
| Počet nástrojů na hlavě soustruhu | 22 ks |
| Počet indexovaných stanic ve věži | 2 ks |
Zařízení | |
|---|---|
| NISSHINBO PAL-500 T | |
| CNC řízení | |
| Připojení RS | |












































